O Mnie

 ”Projektowanie to moja pasja i jednocześnie marzenie, które stało się rzeczywistością”

W projektowaniu najważniejszy jest pomysł – projekty przygotowuję dla każdego klienta indywidualnie, dbając o innowacyjność i niepowtarzalność.

Do każdego projektu podchodzę z jednakową pasją oraz zaangażowaniem. W projekcie ważne jest odkrycie odpowiedniej formy graficznej dla prezentowanej treści. Poszukiwanie formy dla mnie jest niezwykle pasjonującym momentem …Proces projektowania graficznego jest z gruntu twórczy i subiektywny, ale zawsze tworząc projekt graficzny nie zapominam o potrzebach i wymaganiach klienta.

Projektowanie graficzne to nie tylko moja praca ale także pasja i hobby. Dbam o to by w indywidualny sposób patrzeć na każdego klienta i tworzyć unikalne i rozpoznawalne projekty graficzne. Swoje działania rozpoczynam od poznania klienta oraz rozpoznania jego potrzeb.

podpis mz

 

Projekty graficzne :► Opracowanie projektów identyfikacji wizualnej firmy / marki / produktu – zawierającej m.in. logo, projekty wizytówek, papieru firmowego i inne.

► wizytówki

► logo

► strony www

► ulotki

► metki

► banery reklamowe / plakaty

► torby papierowe

► kartki okolicznościowe

► zaproszenia /bileciki

► dyplomy

► papiery firmowe

► Projekt naklejki / reklamy na auto + wizualizacja

► projekty na gadżety reklamowe / kubki/ długopisy itp

► artystyczne grafiki do wnętrz
na indywidualne zamówienie

..i wiele innych

Realizacja projektów graficznych w terminie od 5 do 10 dni roboczych.

ceny ustalane indywidualnie.

Zamiłowanie do projektowania towarzyszyło mi odkąd pamiętam. Jest dla mnie wielkim wyzwaniem a zarazem wewnętrznym spełnieniem jak również sposobem na samorealizację, wyrażeniem siebie, swoich myśli i pragnień.
Jest to świat nie odkrytych możliwości, który mnie fascynuje i intryguje. Inspiracje odnajduje w otoczeniu,architekturze, designie oraz w sztuce.
Projektowanie jest czymś niezwykłym , urzeczywistnieniem marzeń , ucieczką od realnego świata i dla mnie jest to niezwykle pasjonujący moment…

W 2006 roku ukończyłam Liceum Plastyczne im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej na wydziale druk sitowy. Swoją pasję projektowania w dalszym ciagu rozwijałam w Krakowskiej Szkole Artystycznej , którą ukończyłam w 2009 roku. W 2007 roku moim największym sukcesem był udział w finale Warsaw Fashion Street w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów –Oskary Mody. Brałam również udział w Gali Charytatywnej organizowanej przez firme Coats” Ogrzej Serce” , z której pieniądze przeznaczone były na pomoc dla Domów Małego Dziecka.
W czerwcu 2010 zwyciężyłam w konkursie Perwoll ”Zaprojektuj białą suknie dla Agnieszki Szulim” zdobywając nagrodę – kurs w Central Saint Martins College of Art.&Design w Londynie. Oczywiście w dalszym ciągu wykonuję i realizuję swoją pasję.
Na co dzień zajmuję się grafiką .Projekty przygotowuję dla każdego klienta indywidualnie, dbając o innowacyjność i niepowtarzalność. Do każdego projektu podchodzę z jednakową pasją oraz zaangażowaniem.

Jednym z moich marzeń było stworzenie własnej marki, którą nazwałam  ”la monique”  a pomysł, który towarzyszył mi od dłuższego czasu to zaprojektowanie luksusowej linii torebek na każdą okazję dla wyjątkowych kobiet ceniących elegancję dopracowaną w każdym szczególe.
Dlatego moje marzenia zaczęłam realizować. Po kilku miesiącach ciężkiej ale przyjemnej pracy moje torebki sygnowane własnym logo można zobaczyć w

butiku on-line : www.la-monique.com

logo la monique nowe na bialym tle